Kiidame! 29. september 29. september info

Kiidame 23. septembril murdmaajooksu võistlustel edukalt esinenud sportlasi:
Helena Kriibi 1. koht TB 1000 m;
Kevin Urb 1. koht PJ 3000 m;
Sandra Rumask 2. koht TB 500 m;
Karl Hendrik Varik 3. koht  PC 1000 m;
Liisa Loreena Värton  4. koht TC 500 m.
Tublilt osalesid veel Maanus Lillmann, kes sai 10. koha PD 500 m, Mirjam Pedaja, Melissa Hellamaa, Sten Vassiljev, Birgit Palm, Kristlyn Jaanimägi, Kristen Käärmann, Taniel Heinaste, Mairo Tamm, Paul Pruuli, Carl-Martin Geier, Karel Meitsar ja Janelle Pärna.

Kiidame Jan-Fred Joabit Looduse Aasta Foto 2020 fotovõistlusel osalemise väga heade tulemuste eest.

Täname ansambli Kärbikud liikmeid: Konrad-Konnor Perli, Armin Armulik, Aron Aidla, Karel Meitsar ja Robert Kuus meeleoluka kontserdi eest kooli sünnipäevapeol ning kõikide klasside tordivalmistajaid.

Täname Lagle Uibot, kes oli õpetajate haiguste perioodil klassidega toimetamisel hindamatuks abiks.

Täname Elisabeth Geierit ja Kristina Kiidronit Liikuma Kutsuva Kooli tänuüritusel kooli esindamise eest.

Kiidame 23. septembril murdmaajooksu võistlustel edukalt esinenud sportlasi:
Helena Kriibi 1. koht TB 1000 m;
Kevin Urb 1. koht PJ 3000 m;
Sandra Rumask 2. koht TB 500 m;
Karl Hendrik Varik 3. koht  PC 1000 m;
Liisa Loreena Värton  4. koht TC 500 m.