Kiidame! 3. detsember 03. detsember info

Kiidame 29. novembril Parksepas Laulukarusselli maakondlikus eelvoorus osalenud õpilasi:
Kiara Astree Kulbin, Katariina Käärmann, Janne-Marie Kõlli  (juhendaja Eda Hirson)
Mattias Hirv, Annabel Hirv (juhendaja Sirli Hellamaa)
Marleen Rätsep, Andri Rätsep (juhendaja Kerli Hellamaa)

Tunnustame Laulukarusselli teise vooru pääsenud õpilasi: Janne-Marie Kõlli ja Marleen Rätsep.

Tunnustame tublisid kodanikupäeva viktoriinis osalenud õpilasi:
5.b kl Kristjan Tuulas, Kadi Sulbi; 6.a kl Annabel Hirv, Liisa Loreena Värton; 6.b kl Jan Fred Joab; 7.a kl Liisu Lääts; 7.b kl Tuuli Hommik; 8.a kl Teele Saia; 8.b kl Johanna Joab; 9. kl Henri Laul, 10. kl Anett Ruven; 11. kl Ketter Põder, Madelin Rattus. 12. kl  Karl Joosep Põldsepp.

Täname õpilaste juhendajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Kiidame III kooliastme näiteringi liikmeid, kes osalesid 1. detsembril Pokuperena Antsla Valla jõulutulede süütamise üritusel: Kärt Verš - 7.a klass; Maarja Annus, Misel Hellamaa, Kauri Kelner, Kristiina Puija, Kerli Rimm - 7.b klass.

Täname õuemänguvahetunni läbiviijat Elena Kannimäed.

Mattias Hirv, Annabel Hirv (juhendaja Sirli Hellamaa)
Marleen Rätsep, Andri Rätsep (juhendaja Kerli Hellamaa)

Tunnustame tublisid kodanikupäeva viktoriinis osalenud õpilasi:

Täname õpilaste juhendajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Täname õuemänguvahetunni läbiviijat Elena Kannimäed.