Kiidame! 3. mai 03. mai info

Kiidame 21. aprillil Jüripäeva matkamängul tubli osalemise eest Kaidi Zagajat, Izanna Junolainenit, Kristo Dräbtsinskit ja Cristofer Vaiksalu.

Kiidame Lasvas Võrumaa laste- ja noorte näitemängupäeval esinenud Liisa Loreena Värtonit, kes võitis põhikooli astmes enda kirjutatud etendusega “Kui ma oleksin president…”.
Täname juhendajaid Ülle Anieri, Zoja Mellovit ja Annika Põldseppa.

Täname 12. klassi lõpukellapäeva korraldajaid 11. klassi õpilasi Ragnar Puurat, Oliver Jõelat, Sandra Jõelat, Karl-Sander Liiverit ja Henri Laulu. Suur tänu Roosu talu peremehele Aivar Rosenbergile, kes jagas noortele näpunäiteid eluks ja tutvustas Roosu talu tegemisi.
Täname väga emotsionaalse esinemise eest esimeste klasside õpilasi. Täname õpetajaid Ly Raudseppa, Piia Mandlit ja Tiit Rauda.
Täname koolilehe toimetusele Marit Raudsepale ja Karoliina Kütile, kes andsid välja abiturientidele pühendatud lehe. Täname juhendajat Iri Reilet.

Kiidame 4.a klassi õpilast Izanna Junolainenit ja 4.b klassi õpilast Johanna-Maria Kavantit, kes saavutasid Eesti Ajaloomuuseumi poolt korraldatud kollaažikonkursil teemal "Elu koera nahas" 4.-6. klassi õpilaste seas 1. koha.

Täname kõiki õpetajaid ja õpilasi, kes on kooli üritusi kajastanud ajakirjanduses ja sotsiaalmeedias.

Täname tervisepäeval – väga toredal lindude ja looduse tundmise ning veemõnude nautimise päeval osalejaid.

Täname juhendajaid Ülle Anieri, Zoja Mellovit ja Annika Põldseppa.