Kiidame! 31. mai 31. mai info

Täname 8. klassi aktiivseid korraldajaid 9. klasside lõpukella ürituse läbiviimise eest.

Täname 10. klassi prantsuse keele õppijaid, õpetajat Kaspar Kurvet, meie naisansamblit koos juhendaja Kerli Hellamaaga Prantsuse päeva korraldamise eest.

Täname osalemise eest õpilaste joonistusvõistlusel “Kaitsevägi õppustel” õppuse “SIIL 2022” raames järgmisi õpilasi:
VII-IX klass, II koht- Kerli Rimm, 9.b klass;
õppuse „SIIL 2022“ eriauhind- Lenne Kasak, 2.a klass; Karl Valter Saavel, 9.a klass.
Täname juhendajaid Kristina Kiidronit ja Liivia Rebast.

Kiidame 27. mail 1.-4. klassi peastarvutamise võistlusel "Mina oskan" osalejaid:
2.a klass- Rico-Ronan Inno, Bruno Mets, Jürgen Morel;
2.b klass- Emma Estelle Kulbin, Karoliine Veidik, Keijo Vainomaa;
3.a klass- Oliver Värton, Rasmus Roosileht, Merelle Hellamaa;
3.b klass- Marten Pedaja, Janne Marie Kõlli, Erko Varik.
Täname juhendajaid Helina Kuuske, Kristina Kiidronit, Tiina Kübarseppa ja Kaire Niilust ning Urmas Soonvaldi tehnilise abi eest!

VII-IX klass, II koht- Kerli Rimm, 9.b klass;
Täname juhendajaid Kristina Kiidronit ja Liivia Rebast.

2.a klass- Rico-Ronan Inno, Bruno Mets, Jürgen Morel;
2.b klass- Emma Estelle Kulbin, Karoliine Veidik, Keijo Vainomaa;
3.a klass- Oliver Värton, Rasmus Roosileht, Merelle Hellamaa;
3.b klass- Marten Pedaja, Janne Marie Kõlli, Erko Varik.