Kiidame! 7. juuni 07. juuni info

Kiidame Võru maakonna peastarvutamise võistlusel "Mina oskan" edukalt osalenud õpilast:
Rico-Ronan Inno, 2. klasside arvestuses 3. koht.

Täname juhendajat Kristina Kiidronit õpilase eduka õpetamise ja juhendamise eest Võru maakonna 1.-4. klasside peastarvutamise võistlusel "Mina oskan".

Täname "Olen rahatark!" viktoriinil  osalenud 4.-6. klasside õpilasi.
E-viktoriinil osales Eesti koolidest 1642 õpilast.
Kiidame edukalt osalenud õpilasi: Kristella Pilt 4.-12. koht; Marleen Rätsep 13. koht; Lisanna Haller 16.-28. koht; Oliver Kurg 16.-28. koht.

Täname kõiki õpetajaid, kes õpilastele rahatarkust ja vastuste internetist otsimist õpetasid!

Kiidame vabariiklikul kodutütarde patrullvõistlusel "Ernake 2022" võistkondlikus arvestuses III koha saavutanud õpilasi: Kristel-Elis Siidra ja Berta Varik.

Täname Antsla Laulu- ja tantsupeo korraldusmeeskonda ja kõiki esinejaid, eriline tänu Liivia Rebasele, Talvo Kondile, Kerli Hellamaale, Laura Manderile ja Helle Vänzelile. Peo heale kordaminekule aitasid kaasa Luule Kuusik, Piret Taniel, Endu Roosimaa, Urmas Kiidron, Aarne Kink, Harri Pormeister, Henri Laul ja abivalmid õpetajad.

Rico-Ronan Inno, 2. klasside arvestuses 3. koht.

Täname "Olen rahatark!" viktoriinil  osalenud 4.-6. klasside õpilasi.
E-viktoriinil osales Eesti koolidest 1642 õpilast.