Kiidame! 8. detsember 08. detsember info

Kiidame Jan Fred Joabi Looduse Aasta Foto 2020  I  koha ja kahe äramärgitud pildi eest.
Kiidame Diana Liivi Looduse Aasta Foto 2020 II koha ja kahe äramärgitud pildi eest.
Täname fotoringi juhendajat Janek Joabi.

Kiidame 25. novembril informaatikaolümpiaadi maakonnavoorus 4.-5. koha saavutanud Oliver Jõelat. Tunnustame informaatikaolümpiaadi maakonnavoorus osalenud Jürgen Hillakut ja Sten Alex Saart.
Täname juhendajat Roman Malõševi.

Täname 12. klassi õpilasi ja klassijuhataja Merle Paati, kes olid 1.b klassile abiks piparkookide küpsetamisel ja kaunistamisel.

Täname I kooliastme kohvikute päeva müüjaid, ostjaid ja nautijaid.

Tunnustame õpetajate võrkpalli meeskonna liikmeid: Endu Roosimaa, Lea Kukk, Kalle Samarüütel, Marietta Lõo, Roman Malõšev ja Urmas Soonvald.

Täname projekti „Peakokad koolis“ külastuse läbiviimise hea korralduse ja ettevõtlikkuse eest Merle Tuulast ja kõiki osalenud õpilasi.

Täname fotoringi juhendajat Janek Joabi.

Täname juhendajat Roman Malõševi.

Täname I kooliastme kohvikute päeva müüjaid, ostjaid ja nautijaid.