Kiidame! 8. märts 08. märts info

Kiidame piirkondlikul geograafiaolümpiaadil hästi esinenud 10. klassi õpilast Karel Meitsarit, 1. koht.
Täname olümpiaadil osalemise eest 10. klassi õpilasi Johanna Joabi, 7. koht, Maik Hellamaad, 9. koht, Grete Rodimad ja Triine Beate Tagametsa.
Täname juhendajat Maire Puhmast.

Kiidame piirkondlikul keemiaolümpiaadil hästi esinenud 8.b klassi õpilast Jan Fred Joabi, I-II koht.
Täname olümpiaadil osalemise eest 8.b klassi õpilast Aleks Antsit, 8.a klassi õpilast Liisa Loreena Värtonit, 9.b klassi õpilasi Kristiina Puijat ja Tuuli Hommikut.
Täname juhendajat Marietta Lõod.

Täname Eesti Vabariigi aastapäeva piduliku aktuse lavastajat Liivia Rebast, muusikalist kujundajat Kerli Hellamaad, abiturienti Maarja Liba ning kõiki teisi, kes aitasid kaasa piduliku aktuse õnnestumisele.

Täname metoodikapäeva esinejaid:  Ülle Anier, Tiina Kübarsepp, Irene Undrus, Marietta Lõo, Anu Silm, Katrin Kool, Helle Vänzel, Urmas Soonvald, Roman Malõšev, Kaja Simisker ja Katrin Martinfeld.

Täname juhendajat Maire Puhmast.

Täname juhendajat Marietta Lõod.