Kiidame! 8. oktoober 08. oktoober info

Täname väga meeleoluka ja toreda õpetajate päeva korraldamise eest 12. klassi õpilasi ja klassijuhatajat Aive Trummalit!

Täname Valdur Rootsi, meie pikaajalist partnerit, kes tegi meile õpetajate päevaks kingituse - Sulbi reisi.

Täname kogu kooliperet, õpilasi, õpetajaid, töötajaid, lapsevanemaid ja Antsla vallavalitsust suurepärase koostöö eest! Tegusid saab teha meeskonnana. Täname meie juhendajaid, inspireerijaid TÜ Liikumislaborit. Liikuma Kutsuv Kool on tulnud, et jääda!

Kiidame astrofotograafia konkursil  13-19 aastaste vanuseklassis Taeva Kategoorias I koha saavutanud Diana Liiva. Täname juhendajat vilistlast Tuule Müürseppa.