Kiidame! 8. veebruar 08. veebruar info

Kiidame piirkondlikul emakeele olümpiaadil hea esinemise eest järgmisi õpilasi: Liisa Loreena Värton 8.a klass, I koht; Johanna Joab 10. klass, III koht; Verner Konnula 11. klass, IV koht. Täname olümpiaadil osalemise eest: Reelika Meeks, Berta Varik, Annabel Hirv, Kärt Verš, Kerli Rimm, Kristiina Puija, Sandra Ann Pukk, Triine Beate Tagamets, Maik Hellamaa, Karl Sander Liiver, Anett Ruven.
Täname juhendajaid Iri Reilet ja Anu Silma.

Kiidame matemaatika olümpiaadi piirkondlikus voorus osalemise eest: Taniel Heinaste, Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Liisa  Loreena Värton.
Täname juhendajaid Maris Hanimäge ja Merle Tuulast.

Kiidame Võru Muusikakoolis toimunud muusika olümpiaadi piirkondlikus voorus kiiduväärse IV koha saavutanud  Liisa Loreena Värtonit.
Täname juhendajat Kerli Hellamaad.

Kiidame talispordinädalast osavõtjaid ning korraldajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

Täname juhendajaid Iri Reilet ja Anu Silma.

Täname juhendajaid Maris Hanimäge ja Merle Tuulast.

Täname juhendajat Kerli Hellamaad.