Õpikute ja raamatute tagastamine ja laenutamine augustikuus 22. mai info

Antsla Gümnaasiumi 1. - 11. klassi õpilaste õpikute ja raamatute tagastamine toimub  ajavahemikus 1. juuni - 9. juuni 2020 kella 9.00 - 13.00 raamatukogus, järgides reeglit 2 + 2. Klassidele eraldi kindlat kuupäeva ja kellaaega ei ole määratud. Tagastamine toimub neile sobival ajal, kuid ajavahemikust ja käitumisreeglitest kinni pidades.

Ootan tagasi korrastatud õpikuid (ümbrispaber ja muud lehed õpiku vahelt peaks olema juba kodus eemaldatud). Annan kohapeal ka õpilastele tagasisidet, kui midagi on puudu. Kaotatud või halvasti hoitud õpik tuleb kinni maksta sularahas. Hinna saab teada suheldes kooliraamatukogu juhatajaga.

Suvel on kooliraamatukogu suletud 1. - 28. juuli. Täpsem info raamatukogu lahtioleku kohta selgub juuni lõpuks.

2020/2021. õppeaasta  õpikute laenutamine 3. - 12. klassi õpilastele algab 10. augustil. Info selle kohta pannakse ka kooli kodulehele. Võlgnevuse korral laenutamist ei toimu.

Piret Taniel
raamatukogu juhataja