Direktor kiidab


Kiitused ja tänud 2019/2020. õa

1.10.2019

Antsla Gümnaasium kiidab spordinädala teatevõistlused läbiviinud ettevõtlikke 9. klassi meeskonna liikmeid: Karmen Uiboleht, Sandra Jõela, Kristel Taal, Ragnar Puura, Kevin Värton, Oliver Jõela, Hannes Urbanik ja Sten Alex Saar.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:. Helena Kriibi 1. koht, Sandra Rumask 4. koht, Aire Siivask 4. koht, Karl Hendrik Varik 4. koht, Liisa Loreena Värton 8. koht, Taniel Heinaste 11. koht, Maanus Lillmann 11. koht, Ville Robin Vieno 16. koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel tublilt osalenud õpilasi: Marleen Kerge, Emma Parts, Kristen Käärmann, Robin Haugas, Sten Vassiljev, Robi Abiline, Janelle Pärna, Janelle Ommuk, Birgit Palm, Annabel Hirv, Elena Kannimäe.

Antsla Gümnaasium tänab võistlejate juhendajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva pidulaua korraldanud meeskonda: 9. klassi õpilasi, õpetajaid Merle Tuulast ja Talvo Konti, söökla tublisid töötajaid Ene Lauda, Eve Kähri, Eve Valget ja Monika Koobakut.

 

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Linnaraamatukogu töötajaid Claire Piiglit ja Mall Hüveneni, kes kutsusid meie kooli 1.-4. klassi tublimaid lugejaid lastekirjanikega (J. Vaiksoo, S. Oll ja A. Vallik) kohtuma.

 

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Vallavalitsust Laulu- ja tantsupeol osalejate märkamise ja tunnustamise eest.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Antsla rühma liikmeid, kes saavutasid auhinnalise III koha Kaitseliidu Võrumaa maleva patrullvõistlusel KÄVE ÜLE KÜNGASTE. Antsla rühma meeskonda kuulusid kodutütar Triine Beate Tagamets ja noorkotkas Trond Bjarte Tagamets. Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

Antsla Gümnaasium tänab teadlaste öö läbiviinud õpilasi: 6.a Reijo Lillma, Berta Varik; 6.b Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja; 7.b Tuuli Hommik, Kauri Kelner; 8.a Merili Habicht, Eva Värnik; 8.b Karolin Kiidron, Johanna Joab; 9. kl Kelly Saar. Antsla Gümnaasium tänab teadlaste öö üritustel kaasa aidanud õpetajaid Liivia Rebast, Helle Vänzeli, Iri Reilet, Kristina Kiidroni, lapsevanemat Helen Kivisilda, vilistlast Tiina Ploomi ja Tuule Müürseppa. Antsla Gümnaasium kiidab peakorraldajaid Marietta Lõod ja Ülle Anieri.

 
24.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 18. septembril maakondlikul NK ja KT orienteerumisvõistlusel Vana-Vastseliinas osavõtnud Antsla rühma liikmeid: 
Aleks Antsi, Kristofer Haamer, Taniel Heinaste, Marleen Kerge, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Emil Saaroja, Kristel-Elis Siidra, Janete Sisas, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Berta Varik, Triine Beate Tagamets.
Antsla Gümnaasium tunnustab fotokaameraga raja läbinud Madelin Rattust. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

17.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab Võru Keskraamatukogu lasteosakonna lugemismängul "Laste-Raamatu-Suvi 2019" osalenud õpilasi:
Mirjam Pedaja (3.b), Reelika Meeks (5.a), Kaarel Paat (4.a).

Antsla Gümnaasium tänab Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit spordipäeva ladusa organiseerimise eest, täname ka võistluste kohtunikke ja toitlustamise korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänab A. Kersna võistluse läbiviimisega seotud 12. klassi ja 11. klassi noormehi.

 

10.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 5. septembril Linnalabori töötoas osalenud õpilasi: Laura Stella Soe, Berit Raudsepp, Karolin Kiidron, Johanna Joab, Kerttu Kalda, Kaspar Pavel, Liisu Lääts, Annika Õlijas, Rihard Tinkus, Thomas Egor Soe, Kevin Lindlaan, Marta Liisa Kala, Karmen Uiboleht, Kärt Verš, Eva Värnik, Merili Habicht, Kristin Lust, Kauri Kelner, Konrad-Konnor Perli.

Kiitused ja tänud 2019/2020. õa

1.10.2019

Antsla Gümnaasium kiidab spordinädala teatevõistlused läbiviinud ettevõtlikke 9. klassi meeskonna liikmeid: Karmen Uiboleht, Sandra Jõela, Kristel Taal, Ragnar Puura, Kevin Värton, Oliver Jõela, Hannes Urbanik ja Sten Alex Saar.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:. Helena Kriibi 1. koht, Sandra Rumask 4. koht, Aire Siivask 4. koht, Karl Hendrik Varik 4. koht, Liisa Loreena Värton 8. koht, Taniel Heinaste 11. koht, Maanus Lillmann 11. koht, Ville Robin Vieno 16. koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel tublilt osalenud õpilasi: Marleen Kerge, Emma Parts, Kristen Käärmann, Robin Haugas, Sten Vassiljev, Robi Abiline, Janelle Pärna, Janelle Ommuk, Birgit Palm, Annabel Hirv, Elena

Kannimäe.

Antsla Gümnaasium tänab võistlejate juhendajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva pidulaua korraldanud meeskonda: 9. klassi õpilasi, õpetajaid Merle Tuulast ja Talvo Konti, söökla tublisid töötajaid Ene Lauda, Eve Kähri, Eve Valget ja Monika Koobakut.

 

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Linnaraamatukogu töötajaid Claire Piiglit ja Mall Hüveneni, kes kutsusid meie kooli 1.-4. klassi tublimaid lugejaid lastekirjanikega (J. Vaiksoo, S. Oll ja A. Vallik) kohtuma.

 

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Vallavalitsust Laulu- ja tantsupeol osalejate märkamise ja tunnustamise eest.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Antsla rühma liikmeid, kes saavutasid auhinnalise III koha Kaitseliidu Võrumaa maleva patrullvõistlusel KÄVE ÜLE KÜNGASTE. Antsla rühma meeskonda kuulusid kodutütar Triine Beate Tagamets ja noorkotkas Trond Bjarte Tagamets. Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

Antsla Gümnaasium tänab teadlaste öö läbiviinud õpilasi: 6.a Reijo Lillma, Berta Varik; 6.b Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja; 7.b Tuuli Hommik, Kauri Kelner; 8.a Merili Habicht, Eva Värnik; 8.b Karolin Kiidron, Johanna Joab; 9. kl Kelly Saar. Antsla Gümnaasium tänab teadlaste öö üritustel kaasa aidanud õpetajaid Liivia Rebast, Helle Vänzeli, Iri Reilet, Kristina Kiidroni, lapsevanemat Helen Kivisilda, vilistlast Tiina Ploomi ja Tuule Müürseppa. Antsla Gümnaasium kiidab peakorraldajaid Marietta Lõod ja Ülle Anieri.

 
24.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 18. septembril maakondlikul NK ja KT orienteerumisvõistlusel Vana-Vastseliinas osavõtnud Antsla rühma liikmeid: 
Aleks Antsi, Kristofer Haamer, Taniel Heinaste, Marleen Kerge, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Emil Saaroja, Kristel-Elis Siidra, Janete Sisas, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Berta Varik, Triine Beate Tagamets.
Antsla Gümnaasium tunnustab fotokaameraga raja läbinud Madelin Rattust. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

17.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab Võru Keskraamatukogu lasteosakonna lugemismängul "Laste-Raamatu-Suvi 2019" osalenud õpilasi:
Mirjam Pedaja (3.b), Reelika Meeks (5.a), Kaarel Paat (4.a).

Antsla Gümnaasium tänab Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit spordipäeva ladusa organiseerimise eest, täname ka võistluste kohtunikke ja toitlustamise korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänab A. Kersna võistluse läbiviimisega seotud 12. klassi ja 11. klassi noormehi.

 

10.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 5. septembril Linnalabori töötoas osalenud õpilasi: Laura Stella Soe, Berit Raudsepp, Karolin Kiidron, Johanna Joab, Kerttu Kalda, Kaspar Pavel, Liisu Lääts, Annika Õlijas, Rihard Tinkus, Thomas Egor Soe, Kevin Lindlaan, Marta Liisa Kala, Karmen Uiboleht, Kärt Verš, Eva Värnik, Merili Habicht, Kristin Lust, Kauri Kelner, Konrad-Konnor Perli.