Kiidame! 5. oktoober 05. октября info

Täname Johanna-Maria Kavantit kooli sünnipäeval esinemise ja kooliperet koolilaulu laulmisel toetamise eest.
Suur tänu õpetaja Kerli Hellamaale, kes meile kooli sünnipäeval üllatuse tegi ja kooli tegemised laulu sisse pani.

Suur tänu rahvusvahelisel muusikapäeval meeleoluka esinemise eest õpilasi Annabel Hirve, Liisa Loreena Värtoni, Sanna Söödi, Aron Aidla, Armin Armuliku, Robert Kuusi, Karel Meitsari, Konrad-Konnor Perli ja Karl-Sander Liiverit . Aitäh noortele pillimeestele ja kõigile, kes hoogsalt kaasa laulsid.
Täname juhendajat Kerli Hellamaad.

Tänu ja kiitus spordinädala läbiviijatele Lea Kukele ja Kalle Samarüütlile.

Täname juhendajat Kerli Hellamaad.

Tänu ja kiitus spordinädala läbiviijatele Lea Kukele ja Kalle Samarüütlile.