Kiidame! 30. november 30. ноября info

Kiidame kadrikarnevali korraldanud TOREkaid: Karolin Kiidron, Johanna Joab, Merili Habicht, Kelly Saar, Kadi Sulbi, Lenna Kurss, Kädi Sulbi, Kristjan Tuulas, Karoli Kattai, Marleen Kerge, Katre-Liis Taal, Tuuli Hommik ja Uko Hommik ning täname juhendajat Ülle Anieri.

Kiidame KADRIJOOKSU EEST järgmisi 1.-5. klasside folklooriringi õpilasi:
Kärol Emma Sermat, 2.a; Lisett Toomjõe, 2.a; Lisette Perli, 2.b; Karoliine Veidik, 2.b; Ly-Sandra Nääme, 3.a; Rebeka Roots, 3.a; Ketly Meitsar, 3.b; Loreen Kalda, 4.b ja täname nende juhendajaid Ly Raudseppa ja Kaire Niilust.

Täname pühapäeval toimunud Tsooru jõulukuuse avamisel esinenud õpilasi: Jürgen Hillak, Oliver Jõela, Sandra Jõela, Karoliina Kütt, Henri Laul, Karl-Sander Liiver, Ragnar Puura, Marit Raudsepp, Hannes Urbanik ning juhendajat Kerli Hellamaad.

Täname koolimaja jõuluilu kaunistamise eest Helle Vänzelit.

Täname koolisöökla usinat meeskonda jõulumeeleolu loomise ja imelise ruumikaunistuse eest! Silma jäid ka talveaias laudadel olevad jõuluseaded. Rõõmu südamesse kõigile!

Kiidame KADRIJOOKSU EEST järgmisi 1.-5. klasside folklooriringi õpilasi:

Täname koolimaja jõuluilu kaunistamise eest Helle Vänzelit.