Новости

Kiidame! 14. detsember 14. декабря info


Kiidame Maik Hellamaad, kes saavutas Võrumaa pikamaajooksude sarjas II koha.
 
Kiidame töötubade juhendajaid 10. detsembri töötubade päeva läbiviimise eest.

Kiidame kooli töötajate võrkpalli võistkonda, kes näitas eilsel võistlusel väga innustunud mängu.

Kiidame kodanikupäeva viktoriinil tulemusi saavutanud õpilasi: 
8.a klass- Liisa Loreena Värton;
8.b klass- Vairo Kõivisto, Aleks Antsi, Jan Fred Joab;
9.a klass- Liisu Lääts, Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi;
9.b klass- Misel Hellamaa, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli;
10. klass- Carl-Martin Geier, Johanna Joab, Karel Meitsar;
11. klass- Karl-Sander Liiver, Joonas Pormeister, Sandra Jõela, Oskar Perv;
12. klass- Signor Kukk, Anett Ruven.
Täname õpetajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Kiidame 8. detsembril Kuldres toimunud maakonna KV-l korvpallis I koha saavutanud võistkonna liikmeid: Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Markus Sults, Heiro Mets, Robin Haugas, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann ja Sten Vassiljev.

Kiidame 9. detsembril Võrus toimunud maakonna rahvastepalli MV-l III koha saavutanud võistkonna liimeid: Oliver Värton, Erko Varik, Mairold Orav, Gregor Talva, Keven Pärna, Marten Pedaja, Mairon Niilus ja Raiden Valling.
Täname õpetaja Kalle Samarüütlit.

Täname kõiki kooli töötajaid, kes korraldasid ja osalesid meeleolukal jõuluüritusel.
 

Kiidame Maik Hellamaad, kes saavutas Võrumaa pikamaajooksude sarjas II koha.
 
Kiidame töötubade juhendajaid 10. detsembri töötubade päeva läbiviimise eest.

Kiidame kooli töötajate võrkpalli võistkonda, kes näitas eilsel võistlusel väga innustunud mängu.

Kiidame kodanikupäeva viktoriinil tulemusi saavutanud õpilasi: 
8.a klass- Liisa Loreena Värton;
8.b klass- Vairo Kõivisto, Aleks Antsi, Jan Fred Joab;
9.a klass- Liisu Lääts, Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi;
9.b klass- Misel Hellamaa, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli;
10. klass- Carl-Martin Geier, Johanna Joab, Karel Meitsar;
11. klass- Karl-Sander Liiver, Joonas Pormeister, Sandra Jõela, Oskar Perv;
12. klass- Signor Kukk, Anett Ruven.
Täname õpetajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Kiidame 8. detsembril Kuldres toimunud maakonna KV-l korvpallis I koha saavutanud võistkonna liikmeid: Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Markus Sults, Heiro Mets, Robin Haugas, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann ja Sten Vassiljev.

Kiidame 9. detsembril Võrus toimunud maakonna rahvastepalli MV-l III koha saavutanud võistkonna liimeid: Oliver Värton, Erko Varik, Mairold Orav, Gregor Talva, Keven Pärna, Marten Pedaja, Mairon Niilus ja Raiden Valling.
Täname õpetaja Kalle Samarüütlit.

Täname kõiki kooli töötajaid, kes korraldasid ja osalesid meeleolukal jõuluüritusel.