1.sea 2.noon 3.snow

Mängujuhtide koolitus

20. ja 21. aprillil toimus kahepäevane mängujuhtide koolitus.
Seekord oli koolitus Antsla Gümnaasiumis. Lisaks võõrustaja kooli õpilastele osalesid veel kolme kooli vanad ja uued mängujuhid Pala Koolist, Jõgeva Põhikoolist ja Põlva Koolist.
Koolituse viis läbi TÜ Liikumislabor.

7. klass õppeekskursioonil AS Antsla Innos

18. aprillil käisid 7. klassi õpilased õppeekskursioonil AS Antsla Innos.
Põnevat ringkäiku tehases juhtis Viktor Vartšun, kes oskas vastata kõigile pärimistele AS Inno kohta. Õppeekskursioonid partnerettevõttesse toimuvad projekti "Koolipingist ettevõtjaks" raames.

Vaata

"Tantsi terveks"

17. aprillil toimus omaloominguliste tantsukavade konkurss "Tantsi terveks".
Selgitati välja parimad kavad ja kõik esinejad said tunnustatud eripreemiatega. Oma tuntud headuses esinesid Meisterjaan ja Spice Girls tüdrukud koosseisus Laura, Getter, Elisabeth, Kristel ja Kaisa.

Aitäh õpilasesinduse liikmetele ja nende sõpradele, kes ürituse ette valmistasid ja läbi viisid. Kavade ettevalmistamisel oli põhiosa kanda kehalise kasvatuse õpetajal Lea Kukel.

Kiidame!

Täname 11. klassi õpilasi, klassijuhatajat Anu Silma, 1.a ja 1.b klassi õpilasi, klassijuhatajaid Helina Kuuske ja Kristina Kiidronit ning minifirma MänguLust liikmeid Kristel Taal, Getter Kõiv ja Elisabeth Geier abiturientidele meeleoluka viimase koolipäeva korraldamise eest.

Kiidame 13. aprillil Varstu Kultuurikeskuses PLAYBACK SHOW-l edukalt esinenud õpilasi: Kaisa Ruven, Getter Kõiv, Laura Lääts, Elisabeth Geier ja Kristel Taal. Väga head esinemist kroonis ka edu, Spays Girls saavutas I koha ja Meisterjaan III koha.