13.detsembril toimus III Võrumaa Õpilasesinduste Liidu (VÕEL) üldkoosolek.
Võõrustaja kool oli Antsla Gümnaasium. Kohal olid õpilasesinduste liikmed Antsla Gümnaasiumist, Võru Kreutzwaldi Koolist, Kuldre Koolist, Rõuge Põhikoolist, Võru Kesklinna Koolist ja Parksepa koolist.

Arutasime mitmesuguste vajalike teemade üle. Panime paika 2018. aasta tegevuskava. Rääkisime ka sellest, kuidas VÕELi nähtavamaks muuta. Selleks on meil juba olemas oma FB leht, oleme Instagrami kasutajad ja ka Snapchati kasutajad, kus me enda tegemisi kajastame.
Määrasime ka järgmise üldkoosoleku korraldaja kooli, selleks on Võru Kreutzwaldi Kool. Koosoleku teema ja korraldus on veel lahtine.

Päevakavast ei puudunud ka ergutusminutid, meile tegi mänge AG MF Mängulust. Meil olid ka Antsla Gümnaasiumist esinejad. Tagasisides said noored kirjutada oma ettepanekuid ja arvamusi VÕEL tööst.

Aitäh kõigile osalejatele!
Laura Lääts