Täname 11. klassi õpilasi, klassijuhatajat Anu Silma, 1.a ja 1.b klassi õpilasi, klassijuhatajaid Helina Kuuske ja Kristina Kiidronit ning minifirma MänguLust liikmeid Kristel Taal, Getter Kõiv ja Elisabeth Geier abiturientidele meeleoluka viimase koolipäeva korraldamise eest.

Kiidame 13. aprillil Varstu Kultuurikeskuses PLAYBACK SHOW-l edukalt esinenud õpilasi: Kaisa Ruven, Getter Kõiv, Laura Lääts, Elisabeth Geier ja Kristel Taal. Väga head esinemist kroonis ka edu, Spays Girls saavutas I koha ja Meisterjaan III koha.

Kiidame saksa keele maakondlikul olümpiaadil tublilt esinenud õpilasi: Triine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Gerda Lepik, Laura Stella Soe, Carl-Martin Geier, Elger Heitur, Juss Joosep Holdt. Õpilasi juhendas Aive Trummal.