1.sea 2.noon 3.snow

Antsla Gümnaasium vajab koolipsühholoogi

Antsla Gümnaasium võtab alates 2018/2019. õppeaastast konkursi korras tööle

KOOLIPSÜHHOLOOGI (1,0 kohta).

Tööle asumine 1. septembrist 2018. a.

Avaldus koos CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega esitada
14. juuniks 2018. a aadressil:
Antsla Gümnaasium, Kooli tee 14, 66403 Antsla või
kool@antslakk.edu.ee.

Info telefonil 78 55 334, 78 55 459

Vaata www.antslakk.edu.ee

Antsla kergejõustiklased võidutsesid taas

22. ja 23. mail toimusid maakonna kergejõustiku võistlused.
Meie sportlaste parimad tulemused:
Sandra Rumask - 60m, 60m tõkkejooks, kaugushüpe - 1. koht;
Helena Kriibi - kaugus 3. koht, 600m 2. koht, kolmikhüpe 1. koht;
Sanna Sööt - odavise 3. koht;
Andro Tiits - kolmikhüpe 2. koht, kaugushüpe 2. koht;
Jaana Meier - kolmikhüpe 1. koht, kaugushüpe 1. koht, kõrgushüpe 3. koht;
Karmen Uiboleht - kaugushüpe 3. koht;
Eric Sööt - kuulitõuge 2. koht, kettaheide 3. koht;
Marko Kannimäe - kuulitõuge 2. koht, kettaheide 1. koht;

Unistuste reis Naissaarele

21. mail täitus 5. klassi õpilaste unistus külastada Naissaart, mis on suuruselt Eesti kuues saar. Meresõit aurikuga Katharina pakkus palju silmailu. Naissaarel sõideti mööda käänulisi metsateid veoautokastis. Giid Karl rääkis huvitavaid lugusid ja fakte saare kirevast ajaloost, legendidest, loodusest. Oma silmaga nähti kahjutuks tehtud võimsaid meremiine. Jalgsimatkal ja piknikul tunti rõõmu soojast suvepäevast, kuumast rannaliivast, kargest mereveest.

Eelkooli matkamäng

Jaanuarist maini said korra nädalas kokku selle aasta sügisel kooliteed alustavad lapsed ja nende õpetajad Piia ja Ly.
Eelkooli õppepäevade jooksul saadi omavahel tuttavaks, tutvuti koolimajaga, tehti rohkelt meeskonnatööd, võisteldi, lauldi, tantsiti, mängiti ning läbi kõigi nende erinevate tegevuste ka õpiti.

I kooliastme Väikeste professorite lõimingupäev

17. mail toimus järjekordne Antsla Gümnaasiumi I kooliastme Väikeste professorite lõimingupäev. Kaasatud olid kõik 1.-3. kl lapsed. Töö toimus rühmades. Antsla linna piires tuli läbida 15 erinevat matkapunkti. Igas punktis lahendasid meeskonnad ühiselt väga erinevaid ülesandeid. Peale ainetundides õpitud teadmiste läks lastel eelkõige vaja meeskonna- ja iseseisva töö oskusi. Igaüks sai proovile panna oma osavuse, koordinatsiooni, loovuse, loogilise mõtlemise ja kokakunsti oskuse. Linnas liikudes sai praktiliselt harjutada omandatud liiklusreegleid.