1.sea 2.noon 3.snow

Väikeste Professorite päev

26.mail toimus meie koolis iga-aastane Väikeste Professorite päev. Iga laps on omaette väike uudishimulik professor ja seega  otsustati, et osa võtavad kõik 1.-3. klassi lapsed. Kuna oleme liikuma kutsuv ettevõtlik digikool, otsustati see päev läbi viia matkamängu stiilis, et lõimida erinevad ainetunnid ning õppida väljaspool klassiruumi. Hommikul kõlanud uudis, et reede on ülevabariigiline õues töötamise päev ja paitavad päikesekiired andsid aimdust, et paremat päeva professorite matkamänguks oli raske leida.

9. klassi õpilaste viimane koolipäev

Põhikooli lõpetajatel oli täna viimane koolipäev: lustiti, tralliti, tehti proovieksamit, külastati vallamaja, kohtuti vallavanemaga ja teiste vallavalitsuse töötajatega.

Kooli direktor rääkis vastutusest ja andis lõpetajatele kaasa head soovid, koolilehe toimetus andis välja uue ajalehe.

Kõike seda juhtisid ja korraldasid 8. klassi õpilased.
Aitäh!
Pildid tegi Kristina Siska.

Rakett 45

24. mail toimus 4. klasside viimane Rakett 45 etapp.

Lapsed olid taas väga tublid. Katseteks oli hästi valmistutud ning seetõttu õnnestusid need hästi.

Kiitus kõikidele osalejatele!

Tänud emadele-isadele, kes lapsi õppeaasta jooksul katseteks valmistumisel aitasid.

Pildid.