2015. a kaitstud uurimistööd

1. Elga-Amanda Liiva elulugu. Autor Anne-Mai Harak.
    2. Suitsetamine ja konkurss „Suitsuprii klass”. Autor Kert Jallai.
    3. Koolifolkloor Antsla gümnaasiumi näitel. Autor Merilin Kalda.
    4. Vee kareduse määramine Antsla linnas ning Antsla gümnaasiumi 10.-12. klassi õpilaste teadlikkuse väljaselgitamine. Autor Renee Kiho.
    5. Antsla gümnaasiumi koolilaste hirmud III kooliastmes. Autor Karoliina Kopli.
    6. Antsla gümnaasiumi gümnaasiumiastme õpilaste aja kasutamine. Autor Mari-Liis Leppoja.
    7. Antsla valla raamatukogude tähtsus ja külastatavus Antsla gümnaasiumi 7.-12. klassi õpilaste seas. Autor Rauno Niilus.
    8. Jalgratta kasutamise populaarsus Antsla gümnaasiumi 4.-12. klassis õpilaste seas. Autor Robi Niit.
    9. Tiiu Pärna elulugu. Autor Seliina Pärna.
    10. Urvaste kogudus aastatel 1918-1935 ja 1992-2012. Autor Ferdinand Rauba.
    11. Eve Iheri hariduskäik ja elu Luksemburgis. Autor Eliis Riivik.
    12. Vilma Vätsoni lugu. Autor Cätlin Salmus.
    13. Joogipiima tarbimine ja kasulikkus Antsla gümnaasiumi 10.-12. klassi õpilaste näitel. Autor Ville Särg.
    14. Antsla gümnaasiumi põhikooli III kooliastme ja gümnaasiumiastme õpilaste muusikastiilide eelistused. Autor Kert Taal.
    15. Tehnikaspordi vajalikkus Antsla vallas. Autor Gabriel Tamm.
    16. Tsooru mõisa pärand. Autor Taisto Tamm.
    17. Antsla gümnaasiumi sportlikud tulemused. Autor Maiken Tammsalu.
    18. Prügi/jäätmete sorteerimine Antsla gümnaasiumi 10.-12. klassi õpilaste peredes. Autor Markus Tavel.
    19. Ravimtaimede kasutamine Antsla gümnaasiumi õpetajate seas. Autor Triin Tuulas.
    20. Antsla gümnaasiumi õpilaste teadmised Eesti taasiseseisvumisest. Autor Lembit Vaiknemets.
    21. Tiiu Laane lugu. Autor Sälly Veesaar.
    22. Võrkpall. Autor Kristi Vichterpal.
    23. Antsla muusikakooli vilistlaste mälestused. Autor Kadri Vijard.
    24. Antsla gümnaasiumi 10.-12. klassi õpilaste magamisharjumused. Autor Oliver Visnapuu.

Avaldatud 18.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.