Koolielu

Direktor kiidab


Kiitused ja tänud 2020/2021. õa

 

1.12.2020

Antsla Gümnaasium tänab kõiki, kes on loonud meie majas jõulurõõmu ja kaunistanud kooliruume.

Antsla Gümnaasium tänab II kooliastme õpetajaid ja õpilasi möödunud kolmapäevase kohvikupäeva eest.

Antsla Gümnaasium tänab Maria Lotta Saamot ja Karoliine Kütti Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolekul kooli esindamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab rahvastepalli võistkondi ja eriti vapraid õpetajaid- Urmas Soonvald, Roman Malõšev, Tiina Tirgo, Kristina Kiidron, Marietta Lõo, Laura Mander, Eve Sarapu, Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

 

24.11.2020


Antsla Gümnaasium kiidab nutikaid õpilasi, kes osalesid maakondlikul virtuaalsel Teadmuspäeval:
1.a klass: Jürgen Morel; 
1.b klass: Emma Estelle Kulbin; 
2.a klass: Argo Glass; 
2.b klass: Marten Pedaja; 
3.a klass: Kaidi Zagaja; 
3.b klass: Ruudo Puksing.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 20.-21. novembril toimunud 8.b klassi õpilaste Elena Kannimäe ja Helena Kriibi loovtöö raames mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi: 
1.a klass: Kärol Emma Sermat, Vanessa Puura;
1.b klass: Saskia Säinast, Henry Dominic Tammoja;
2.a klass: Merelle Hellamaa, Rasmus Roosileht;
2.b klass: Keven Pärna, Marten Pedaja;
3.a klass: Kaidi Zagaja, Izanna Junolainen;
3.b klass: Katariina Käärmann, Kertu Sinimets;
4.a klass: Kene Hommik, Noraliisa Aidla;
4.b klass: Riona Raag, Ville Robin Vieno;
5.a klass: Tõnu Kiik, Hans Erik Joab;
5.b klass: Linell Hommik, Karoli Kattai;
6.a klass: Emma Parts, Sigrid Ernits;
6.b klass: Kadi Sulbi, Kädi Sulbi;
7.b klass: Aleks Antsi;
8.a klass: Marta Liisa Kala;
8.b klass: Janelle Pärna;
9.a klass: Karel Meitsar;
9.b klass: Johanna Joab, Karolin Kiidron;
10. klass: Ragnar Puura, Oliver Jõela, Jürgen Hillak;
12. klass: Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan.
Antsla Gümnaasium kiidab mängujuhtide koolitusel mängude läbiviijaid: Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Aleks Antsi, Karel Meitsar, Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan ja õpetaja Liivia Rebane.

Antsla Gümnaasium tänab ettevõtlusmängu „Ärilahing“ juhendajat Roman Malõševi!

 

17.11.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 1.a ja 1.b klassile lõimingutunni "Teeme keemiat" läbiviinud 12. klassi õpilasi ja juhendaja õpetajat Marietta Lõod.

Antsla Gümnaasium tunnustab 14. novembril Võrumaa NK ja KT male- ja kabevõistlustel osalenud Antsla rühma liikmeid: 
malevõistlus - Kristjan Dräbtsinski ja Marleen Kerge;
kabevõistlus - Ruudo Puksing, Kädi Sulbi ja Tuuli Verš.

Antsla Gümnaasium kiidab 14. novembril Võrumaa NK ja KT malevõistlusel oma vanusegrupis 2. koha saavutanud Kadi Sulbit.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium tänab klasse, kes on II korrusele välja pannud oma klassi VUNK kava.

Antsla Gümnaasium tänab KiVa meeskonna liikmeid rahvusvahelise sallivuspäeva korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi kooliümbruse ja staadioni koristamise eest.

Antsla Gümnaasium kiidab KiVa meeskonna liikmeid Ülle Anieri ja Monica Kõivistot väärtuste mängu korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab saalihoki võistluse korraldusmeeskonna liikmeid, võistlejaid ja medalimeistrit.

 

10.11.2020

Antsla Gümnaasium kiidab Võrumaa laste folklooripäeval Antsla KSK-s osavõtnud kooli folklooriringi liikmeid.
Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Ly Raudseppa ning Kaire Niilust.

Antsla Gümnaasium tänab 5. novembri KiVa mänguvahetunni korraldajaid: Jan Fred Joab, Kevin Lindlaan, Rihard Tinkus ja Kristina Kiidron.

Antsla Gümnaasium tänab uue kujunduse saanud KiVa stendi kujundajat Tiina Kübarseppa.

Antsla Gümnaasium tänab 5. novembril toimunud 6.-12. klassi mälumängu I vooru korraldajaid Karl-Sander Liiverit ja Oliver Jõelat.

Antsla Gümnaasium tänab isadepäeva video valmimisel osalenud mudilaskoori, poistekoori liikmeid, nende juhendajaid Tiit Rauda ja Eda Hirsoni ning videomeistreid Signor Kukke ja Roman Malõševi.

Antsla Gümnaasium tunnustab laulukarussellil Võrumaa finaali võitjat oma vanusegrupis Janne Marie Kõlli. Täname juhendajat Eda Hirsonit.

Antsla Gümnaasium tänab Katrin Kooli hästi korraldatud õpilaste kohtumise eest Antsla valla volikogu esimehega.

Antsla Gümnaasium tänab kõiki, kes on sel sügishooajal oma koduaiast toonud lilleilu meile kõigile nautimiseks.

 

27.10.2020

Antsla Gümnaasium tänab meie kooli PRÜGIJOOKSU korraldajaid ja selles osalejaid.

Antsla Gümnaasium kiidab ettevõtlusmängu Creatlon E-viktoriinis osalenud 7.-9. klasside õpilasi.
9.b  klass Maik Hellamaa- 15. koht vabariigis.
47.-90. koht: Helen Liibert, Jenny-Ly Hillak.
Hea tulemuse saavutasid:  Johanna Joab, Juss Holdt, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Trine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Laura Stella Soe, Marite Kattai, Karolin Kiidron.
9.a klass 47.-90. koht: Aron Aidla, Gerda Lepik, Teele Saia.
Hea tulemuse saavutasid: Elger  Heitur, Karel Meitsar, Armin Armulik, Eva Värnik, Sandra Rumask, Carl Martin Geier, Kairo Jänes, Merili Habicht, Lars Vaiksalu.
8.a klass hea tulemuse saavutasid: Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi, Kärt Verš, Sandra Ann Pukk, Helen Kaldmäe, Kaimo Jõgisuu, Lenne Liina Udu.
8.b klass hea tulemuse saavutasid: Ardi Mõttus, Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kauri Kelner, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli, Peeter Saamo, Tuuli Hommik, Evita Saar.
7.b klass hea tulemuse saavutasid: Kristofer Haamer, Jan Fred Joab, Liisbeth Nõmmik.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 14. oktoobril maakondlikus KT ja NK orienteerumisvõistluses individuaalarvestuses oma vanuserühmas III koha saavutanud Triine Beate Tagametsa. Tunnustame tublilt osalenud õpilasi: Kädi Sulbi, Marta Aher, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra ja Berta Varik. 

Antsla Gümnaasium kiidab 23.-25. oktoobril toimunud luureretkes „Rene retk 2020“ osalenud II koha saavutanud noorkotkaste võistkonna liikmeid: Heikko-Hardi Reinhold ja Trond Bjarte Tagamets.
Tunnustame luureretkes „Rene retk 2020“ võistkondlikus arvestuses III koha saavutanud Antsla rühma kodutütart Triine Beate Tagametsa.

Antsla Gümnaasium tänab abikohtunikke: Kriste-Elis Siidra, Berta Varik, Janete Sisas. 
Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium kiidab 4. klasside õpilasi, kes osalesid Võru maakonna 4. klasside muistendite ettelugemise võistlusel:
sorav lugeja Riona Raag, hea ettevalmistusega lugeja Mirjam Pedaja, tublid lugejad Elisabeth Tamm, Lisete Kall, Miia Sipolainen.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

 

13.10.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 3. oktoobril maakondlikul KT ja NK laskevõistlusel Haanjas edukalt osalenud Antsla rühma liikmeid. 
Antsla rühm saavutas meeskondlikus arvestuses II koha ning Robert Kuus individuaalarvestuses sportrelvast laskmises I koha. 
Kiidame tublilt võistelnud rühma liikmeid: Rudolf Hinn, Aleks Antsi, Berta Varik, Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Emma Emilie Saavel ja Kaur Reinhold. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

6.10.2020

Antsla Gümnaasium tänab 12. klassi õpilasi õpetajate päeva meeleoluka korralduse eest.
Eriline tänu õpilastele: Diana Liiv, Liisa Sackris ja Päikeriin Salm.

 

29.09.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 23. septembril murdmaajooksu võistlustel edukalt esinenud sportlasi:
Helena Kriibi 1. koht TB 1000 m;
Kevin Urb 1. koht PJ 3000 m;
Sandra Rumask 2. koht TB 500 m;
Karl Hendrik Varik 3. koht  PC 1000 m;
Liisa Loreena Värton  4. koht TC 500 m.
Antsla Gümnaasium tunnustab tublilt osalenud õpilasi: Maanus Lillmann (10. koht PD 500 m), Mirjam Pedaja, Melissa Hellamaa, Sten Vassiljev, Birgit Palm, Kristlyn Jaanimägi, Kristen Käärmann, Taniel Heinaste, Mairo Tamm, Paul Pruuli, Carl-Martin Geier, Karel Meitsar ja Janelle Pärna.

Antsla Gümnaasium kiidab Jan-Fred Joabit Looduse Aasta Foto 2020 fotovõistlusel osalemise väga heade tulemuste eest. 

Antsla Gümnaasium tänab ansambli Kärbikud liikmeid: Konrad-Konnor Perli, Armin Armulik, Aron Aidla, Karel Meitsar ja Robert Kuus meeleoluka kontserdi eest kooli sünnipäevapeol ning kõikide klasside tordivalmistajaid.

Antsla Gümnaasium tänab Lagle Uibot, kes oli õpetajate haiguste perioodil klassidega toimetamisel hindamatuks abiks.

Antsla Gümnaasium tänab Elisabeth Geierit ja Kristina Kiidronit Liikuma Kutsuva Kooli tänuüritusel kooli esindamise eest.

 

22.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Valla Noorteseminaril osalejaid: Kauri Kelner, Diana Liiv, Kristin Lust, Liisu Lääts, Liisa Loreena Värton, Eva Värnik ja Laura Stella Soe.

 

15.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab IDEE LABOR tulevastele õpilasfirmadele koolitusest osalejaid: Karl-Sander Liiver, Marilin Mets, Sandra Jõela, Signor Kukk, Kristo Antti Kits ja Joonas Pormeister.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid läbi viia Aksel Kersna 100 ürituse raames toimunud õpilaste kohtumist vilistlaste ja endiste sportlastega: Ketter Põder, Annika Õlijas, juhendaja Katrin Kool, poistekoori liikmed, õpetajad Eda Hirson ja Tiit Raud, Thomas Egor Soe, õpetajad Roman Malõšev ja Urmas Soonvald, Piret Taniel, Luule Kuusik.

Antsla Gümnaasium tänab 11. ja 12. klassi õpilasi ning kooli töötajaid, kes olid XXIII Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikustel õpilaste saatjateks ja võistlustel kohtunikeks.
Antsla Gümnaasium tänab mälestusvõistluste korraldajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit. Antsla Gümnaasium tänab fotomälestuste eest Janek Joabit.

Antsla Gümnaasium tunnustab tublisid Võru maakonna raamatukogude lugemismängust "Laste-Raamatu-Suvi-2020"osavõtjaid: 
Miia Sipolainen 4.b klass, 
Marleen Rätsep 5.b klass - preemia raamatusoovituse eest,
Oliver Kurg - 5.b

 

8.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab tugipersonali koolihoone renoveerimisjärgse toimetamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab tugipersonali liikmeid, kes reedel pärast tööpäeva lõppu staadioni jooksuraja korda tegid.

Antsla Gümnaasium tänab Kristinat ja Helinat hommikuteretuse ja  desinfitseerimise meeldetuletuse eest.

 

Kiitused ja tänud 2020/2021. õa

 

1.12.2020

Antsla Gümnaasium tänab kõiki, kes on loonud meie majas jõulurõõmu ja kaunistanud kooliruume.

Antsla Gümnaasium tänab II kooliastme õpetajaid ja õpilasi möödunud kolmapäevase kohvikupäeva eest.

Antsla Gümnaasium tänab Maria Lotta Saamot ja Karoliine Kütti Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolekul kooli esindamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab rahvastepalli võistkondi ja eriti vapraid õpetajaid- Urmas Soonvald, Roman Malõšev, Tiina Tirgo, Kristina Kiidron, Marietta Lõo, Laura Mander, Eve Sarapu, Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

 

24.11.2020


Antsla Gümnaasium kiidab nutikaid õpilasi, kes osalesid maakondlikul virtuaalsel Teadmuspäeval:
1.a klass: Jürgen Morel; 
1.b klass: Emma Estelle Kulbin; 
2.a klass: Argo Glass; 
2.b klass: Marten Pedaja; 
3.a klass: Kaidi Zagaja; 
3.b klass: Ruudo Puksing.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 20.-21. novembril toimunud 8.b klassi õpilaste Elena Kannimäe ja Helena Kriibi loovtöö raames mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi: 
1.a klass: Kärol Emma Sermat, Vanessa Puura;
1.b klass: Saskia Säinast, Henry Dominic Tammoja;
2.a klass: Merelle Hellamaa, Rasmus Roosileht;
2.b klass: Keven Pärna, Marten Pedaja;
3.a klass: Kaidi Zagaja, Izanna Junolainen;
3.b klass: Katariina Käärmann, Kertu Sinimets;
4.a klass: Kene Hommik, Noraliisa Aidla;
4.b klass: Riona Raag, Ville Robin Vieno;
5.a klass: Tõnu Kiik, Hans Erik Joab;
5.b klass: Linell Hommik, Karoli Kattai;
6.a klass: Emma Parts, Sigrid Ernits;
6.b klass: Kadi Sulbi, Kädi Sulbi;
7.b klass: Aleks Antsi;
8.a klass: Marta Liisa Kala;
8.b klass: Janelle Pärna;
9.a klass: Karel Meitsar;
9.b klass: Johanna Joab, Karolin Kiidron;
10. klass: Ragnar Puura, Oliver Jõela, Jürgen Hillak;
12. klass: Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan.
Antsla Gümnaasium kiidab mängujuhtide koolitusel mängude läbiviijaid: Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Aleks Antsi, Karel Meitsar, Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan ja õpetaja Liivia Rebane.

Antsla Gümnaasium tänab ettevõtlusmängu „Ärilahing“ juhendajat Roman Malõševi!

 

17.11.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 1.a ja 1.b klassile lõimingutunni "Teeme keemiat" läbiviinud 12. klassi õpilasi ja juhendaja õpetajat Marietta Lõod.

Antsla Gümnaasium tunnustab 14. novembril Võrumaa NK ja KT male- ja kabevõistlustel osalenud Antsla rühma liikmeid: 
malevõistlus - Kristjan Dräbtsinski ja Marleen Kerge;
kabevõistlus - Ruudo Puksing, Kädi Sulbi ja Tuuli Verš.

Antsla Gümnaasium kiidab 14. novembril Võrumaa NK ja KT malevõistlusel oma vanusegrupis 2. koha saavutanud Kadi Sulbit.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium tänab klasse, kes on II korrusele välja pannud oma klassi VUNK kava.

Antsla Gümnaasium tänab KiVa meeskonna liikmeid rahvusvahelise sallivuspäeva korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi kooliümbruse ja staadioni koristamise eest.

Antsla Gümnaasium kiidab KiVa meeskonna liikmeid Ülle Anieri ja Monica Kõivistot väärtuste mängu korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab saalihoki võistluse korraldusmeeskonna liikmeid, võistlejaid ja medalimeistrit.

 

10.11.2020

Antsla Gümnaasium kiidab Võrumaa laste folklooripäeval Antsla KSK-s osavõtnud kooli folklooriringi liikmeid.
Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Ly Raudseppa ning Kaire Niilust.

Antsla Gümnaasium tänab 5. novembri KiVa mänguvahetunni korraldajaid: Jan Fred Joab, Kevin Lindlaan, Rihard Tinkus ja Kristina Kiidron.

Antsla Gümnaasium tänab uue kujunduse saanud KiVa stendi kujundajat Tiina Kübarseppa.

Antsla Gümnaasium tänab 5. novembril toimunud 6.-12. klassi mälumängu I vooru korraldajaid Karl-Sander Liiverit ja Oliver Jõelat.

Antsla Gümnaasium tänab isadepäeva video valmimisel osalenud mudilaskoori, poistekoori liikmeid, nende juhendajaid Tiit Rauda ja Eda Hirsoni ning videomeistreid Signor Kukke ja Roman Malõševi.

Antsla Gümnaasium tunnustab laulukarussellil Võrumaa finaali võitjat oma vanusegrupis Janne Marie Kõlli. Täname juhendajat Eda Hirsonit.

Antsla Gümnaasium tänab Katrin Kooli hästi korraldatud õpilaste kohtumise eest Antsla valla volikogu esimehega.

Antsla Gümnaasium tänab kõiki, kes on sel sügishooajal oma koduaiast toonud lilleilu meile kõigile nautimiseks.

 

27.10.2020

Antsla Gümnaasium tänab meie kooli PRÜGIJOOKSU korraldajaid ja selles osalejaid.

Antsla Gümnaasium kiidab ettevõtlusmängu Creatlon E-viktoriinis osalenud 7.-9. klasside õpilasi.
9.b  klass Maik Hellamaa- 15. koht vabariigis.
47.-90. koht: Helen Liibert, Jenny-Ly Hillak.
Hea tulemuse saavutasid:  Johanna Joab, Juss Holdt, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Trine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Laura Stella Soe, Marite Kattai, Karolin Kiidron.
9.a klass 47.-90. koht: Aron Aidla, Gerda Lepik, Teele Saia.
Hea tulemuse saavutasid: Elger  Heitur, Karel Meitsar, Armin Armulik, Eva Värnik, Sandra Rumask, Carl Martin Geier, Kairo Jänes, Merili Habicht, Lars Vaiksalu.
8.a klass hea tulemuse saavutasid: Kaisa Ruven, Kristlyn Jaanimägi, Kärt Verš, Sandra Ann Pukk, Helen Kaldmäe, Kaimo Jõgisuu, Lenne Liina Udu.
8.b klass hea tulemuse saavutasid: Ardi Mõttus, Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kauri Kelner, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli, Peeter Saamo, Tuuli Hommik, Evita Saar.
7.b klass hea tulemuse saavutasid: Kristofer Haamer, Jan Fred Joab, Liisbeth Nõmmik.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 14. oktoobril maakondlikus KT ja NK orienteerumisvõistluses individuaalarvestuses oma vanuserühmas III koha saavutanud Triine Beate Tagametsa. Tunnustame tublilt osalenud õpilasi: Kädi Sulbi, Marta Aher, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra ja Berta Varik. 

Antsla Gümnaasium kiidab 23.-25. oktoobril toimunud luureretkes „Rene retk 2020“ osalenud II koha saavutanud noorkotkaste võistkonna liikmeid: Heikko-Hardi Reinhold ja Trond Bjarte Tagamets.
Tunnustame luureretkes „Rene retk 2020“ võistkondlikus arvestuses III koha saavutanud Antsla rühma kodutütart Triine Beate Tagametsa.

Antsla Gümnaasium tänab abikohtunikke: Kriste-Elis Siidra, Berta Varik, Janete Sisas. 
Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium kiidab 4. klasside õpilasi, kes osalesid Võru maakonna 4. klasside muistendite ettelugemise võistlusel:
sorav lugeja Riona Raag, hea ettevalmistusega lugeja Mirjam Pedaja, tublid lugejad Elisabeth Tamm, Lisete Kall, Miia Sipolainen.

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajat Piret Tanieli.

 

13.10.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 3. oktoobril maakondlikul KT ja NK laskevõistlusel Haanjas edukalt osalenud Antsla rühma liikmeid. 
Antsla rühm saavutas meeskondlikus arvestuses II koha ning Robert Kuus individuaalarvestuses sportrelvast laskmises I koha. 
Kiidame tublilt võistelnud rühma liikmeid: Rudolf Hinn, Aleks Antsi, Berta Varik, Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Emma Emilie Saavel ja Kaur Reinhold. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

6.10.2020

Antsla Gümnaasium tänab 12. klassi õpilasi õpetajate päeva meeleoluka korralduse eest.
Eriline tänu õpilastele: Diana Liiv, Liisa Sackris ja Päikeriin Salm.

 

29.09.2020

Antsla Gümnaasium kiidab 23. septembril murdmaajooksu võistlustel edukalt esinenud sportlasi:
Helena Kriibi 1. koht TB 1000 m;
Kevin Urb 1. koht PJ 3000 m;
Sandra Rumask 2. koht TB 500 m;
Karl Hendrik Varik 3. koht  PC 1000 m;
Liisa Loreena Värton  4. koht TC 500 m.
Antsla Gümnaasium tunnustab tublilt osalenud õpilasi: Maanus Lillmann (10. koht PD 500 m), Mirjam Pedaja, Melissa Hellamaa, Sten Vassiljev, Birgit Palm, Kristlyn Jaanimägi, Kristen Käärmann, Taniel Heinaste, Mairo Tamm, Paul Pruuli, Carl-Martin Geier, Karel Meitsar ja Janelle Pärna.

Antsla Gümnaasium kiidab Jan-Fred Joabit Looduse Aasta Foto 2020 fotovõistlusel osalemise väga heade tulemuste eest. 

Antsla Gümnaasium tänab ansambli Kärbikud liikmeid: Konrad-Konnor Perli, Armin Armulik, Aron Aidla, Karel Meitsar ja Robert Kuus meeleoluka kontserdi eest kooli sünnipäevapeol ning kõikide klasside tordivalmistajaid.

Antsla Gümnaasium tänab Lagle Uibot, kes oli õpetajate haiguste perioodil klassidega toimetamisel hindamatuks abiks.

Antsla Gümnaasium tänab Elisabeth Geierit ja Kristina Kiidronit Liikuma Kutsuva Kooli tänuüritusel kooli esindamise eest.

 

22.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Valla Noorteseminaril osalejaid: Kauri Kelner, Diana Liiv, Kristin Lust, Liisu Lääts, Liisa Loreena Värton, Eva Värnik ja Laura Stella Soe.

 

15.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab IDEE LABOR tulevastele õpilasfirmadele koolitusest osalejaid: Karl-Sander Liiver, Marilin Mets, Sandra Jõela, Signor Kukk, Kristo Antti Kits ja Joonas Pormeister.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid läbi viia Aksel Kersna 100 ürituse raames toimunud õpilaste kohtumist vilistlaste ja endiste sportlastega: Ketter Põder, Annika Õlijas, juhendaja Katrin Kool, poistekoori liikmed, õpetajad Eda Hirson ja Tiit Raud, Thomas Egor Soe, õpetajad Roman Malõšev ja Urmas Soonvald, Piret Taniel, Luule Kuusik.

Antsla Gümnaasium tänab 11. ja 12. klassi õpilasi ning kooli töötajaid, kes olid XXIII Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikustel õpilaste saatjateks ja võistlustel kohtunikeks.
Antsla Gümnaasium tänab mälestusvõistluste korraldajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit. Antsla Gümnaasium tänab fotomälestuste eest Janek Joabit.

Antsla Gümnaasium tunnustab tublisid Võru maakonna raamatukogude lugemismängust "Laste-Raamatu-Suvi-2020"osavõtjaid: 
Miia Sipolainen 4.b klass, 
Marleen Rätsep 5.b klass - preemia raamatusoovituse eest,
Oliver Kurg - 5.b

 

8.09.2020

Antsla Gümnaasium tänab tugipersonali koolihoone renoveerimisjärgse toimetamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab tugipersonali liikmeid, kes reedel pärast tööpäeva lõppu staadioni jooksuraja korda tegid.

Antsla Gümnaasium tänab Kristinat ja Helinat hommikuteretuse ja  desinfitseerimise meeldetuletuse eest.