Koolielu

Direktor kiidab

Kiitused ja tänud 2019/2020. õa

17.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab Võru Keskraamatukogu lasteosakonna lugemismängul "Laste-Raamatu-Suvi 2019" osalenud õpilasi:
Mirjam Pedaja (3.b), Reelika Meeks (5.a), Kaarel Paat (4.a).

Antsla Gümnaasium tänab Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit spordipäeva ladusa organiseerimise eest, täname ka võistluste kohtunikke ja toitlustamise korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänab A. Kersna võistluse läbiviimisega seotud 12. klassi ja 11. klassi noormehi.

10.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 5. septembril Linnalabori töötoas osalenud õpilasi: Laura Stella Soe, Berit Raudsepp, Karolin Kiidron, Johanna Joab, Kerttu Kalda, Kaspar Pavel, Liisu Lääts, Annika Õlijas, Rihard Tinkus, Thomas Egor Soe, Kevin Lindlaan, Marta Liisa Kala, Karmen Uiboleht, Kärt Verš, Eva Värnik, Merili Habicht, Kristin Lust, Kauri Kelner, Konrad-Konnor Perli.

Kiitused ja tänud 2019/2020. õa

17.09.2019

Mirjam Pedaja (3.b), Reelika Meeks (5.a), Kaarel Paat (4.a).

Antsla Gümnaasium tänabLea Kukke ja Kalle Samarüütlit spordipäeva ladusa organiseerimise eest, täname ka võistluste kohtunikke ja toitlustamise korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänabA. Kersna võistluse läbiviimisega seotud 12. klassi ja 11. klassi noormehi.

10.09.2019

Antsla Gümnaasium kiidab 5. septembril Linnalabori töötoas osalenud õpilasi:Laura Stella Soe, Berit Raudsepp, Karolin Kiidron, Johanna Joab, Kerttu Kalda, Kaspar Pavel, Liisu Lääts, Annika Õlijas, Rihard Tinkus, Thomas

Egor Soe, Kevin Lindlaan, Marta Liisa Kala, Karmen Uiboleht, Kärt Ver?, Eva Värnik, Merili Habicht, Kristin Lust, Kauri Kelner,Konrad-Konnor Perli.