Koolielu

Huviringid


Antsla Gümnaasiumi ringid 2020/2021. õa

Ringi nimi

Juhendaja

Osalejad
(kooliaste)

Aeg

Lastekoor

 

E. Hirson

II-III KA

T. 14.25

Solistid

 

E. Hirson

I-IV KA

N. 8. tund

Ansambel

 

E. Hirson

I KA

T. 11.50

Ansambel

 

E. Hirson

III KA

N.10.25

Poistekoor

 

E. Hirson

II-III KA

N. 7. tund

Poistekoor

 

T. Raud

I KA

E. 7. tund

N. 7. tund

Mudilaskoor

 

T. Raud

I-II KA

E. 6. tund

N. 6. tund

Muusikal

 

T. Raud

I-II KA

R. 5. tund

Kellade ansambel

 

T. Raud

I-II KA

E. ja N. Esimene suur vahetund

Näitering

 

H. Kuusk

I-II KA

T. 7. tund

Näitering

 

A.Silm

III-IV KA

E. 8. tund,

K. 7. tund

Fotograafia

 

J. Joab

I-IV KA

L. 10.00

Metsaring

 

J. Joab

I-IV KA

R. 15.00

Folklooriring

 

K. Niilus

L. Raudsepp

I-II KA

E 14.00

Nutikate nupuring

 

T. Kübarsepp

I KA

T. 14.00

Meisterdamine

 

K. Kiidron

I KA

N. 14.00

Keraamika

 

A.Kõrvoja

I-IV KA

E 13.00-16.00

K. 13.00-16.00

Käsitöö

 

M. Tuulas

III KA

R. 13.30

 

Kergejõustik

 

Võrkpall

L. Kukk

I-IV KA

 

III KA

E. 7.tund

 

E. 15.30- 17.00

K. 14.30-15.30

E. 14.30-15.30

Spordiring

 

K. Samarüütel

II-IV KA

E. 14.30-15.30

K. 15.00-16.00

Male

K. Samarüütel

III-IV KA

K  14.20-15.20

Meedia

 

I.Reile

III-IV KA

T. 10.35

Individuaalne töö

Puidutöö

 

T. Kont

III-IV KA

N.14.30

Robootika

 

R. Malõšev

1. klass

E. 1. tund

K. 6.-7. tund

Robootika

 

U. Soonvald

I-III KA

T. 13.00

TORE

 

Ü. Anier

I-IV KA

N.14.00-16.00

organisatsioon

Noored  Kotkad

 

A. Reiljan

 

organisatsioon

Kodutütred

P. Mandli

 

organisatsioon

       

 

 

Antsla Gümnaasiumi ringid 2020/2021. õa

 

 

Ringi nimi

Juhendaja

Osalejad
(kooliaste)

Aeg

Lastekoor

 

E. Hirson

II-III KA

T. 14.25

Solistid

 

E. Hirson

I-IV KA

N. 8. tund

Ansambel

 

E. Hirson

I KA

T. 11.50

Ansambel

 

E. Hirson

III KA

N.10.25

Poistekoor

 

E. Hirson

II-III KA

N. 7. tund

Poistekoor

 

T. Raud

I KA

E. 7. tund

N. 7. tund

Mudilaskoor

 

T. Raud

I-II KA

E. 6. tund

N. 6. tund

Muusikal

 

T. Raud

I-II KA

R. 5. tund

Kellade ansambel

 

T. Raud

I-II KA

E. ja N. Esimene suur vahetund

Näitering

 

H. Kuusk

I-II KA

T. 7. tund

Näitering

 

A.Silm

III-IV KA

E. 8. tund,

K. 7. tund

Fotograafia

 

J. Joab

I-IV KA

L. 10.00

Metsaring

 

J. Joab

I-IV KA

R. 15.00

Folklooriring

 

K. Niilus

L. Raudsepp

I-II KA

E 14.00

Nutikate nupuring

 

T. Kübarsepp

I KA

T. 14.00

Meisterdamine

 

K. Kiidron

I KA

N. 14.00

Keraamika

 

A.Kõrvoja

I-IV KA

E 13.00-16.00

K. 13.00-16.00

Käsitöö

 

M. Tuulas

III KA

R. 13.30

 

Kergejõustik

 

Võrkpall

L. Kukk

I-IV KA

 

III KA

E. 7.tund

 

E. 15.30- 17.00

K. 14.30-15.30

E. 14.30-15.30

Spordiring

 

K. Samarüütel

II-IV KA

E. 14.30-15.30

K. 15.00-16.00

Male

K. Samarüütel

III-IV KA

K  14.20-15.20

Meedia

 

I.Reile

III-IV KA

T. 10.35

Individuaalne töö

Puidutöö

 

T. Kont

III-IV KA

N.14.30

Robootika

 

R. Malõšev

1. klass

E. 1. tund

K. 6.-7. tund

Robootika

 

U. Soonvald

I-III KA

T. 13.00

TORE

 

Ü. Anier

I-IV KA

N.14.00-16.00

organisatsioon

Noored  Kotkad

 

A. Reiljan

 

organisatsioon

Kodutütred

P. Mandli

 

organisatsioon