Meie koolist

Õpilasfirmad

2018/2019. õa

Minifirma Cafe ÕE pakub suupisteid kooli üritustel ja laatadel.

Tooteid müüakse laatadel (8. detsember, 13. detsember, 15. detsember, 19. detsember, 16. märts ).

Teenust pakutakse järgmistel üritustel: Halloweeni õhtu, isadepäev, jõulupeod, emadepäev, koolipere piknik jne.

Tooted valmistatakse Antsla Gümnaasiumi õppeköögis ja koduköögis.

Minifirma HYKOS

Toodame ehteid (käevõrud, kõrvarõngad, kaelakeed) ja kuuseehteid

Tooted on valmistatud klaasist, pärlitest, vääris metallist, nahast, pitsmaterjalist.

Tootmist juhendavad Liivia Rebane ja Evi Zirk.

Tootmine toimub koolis kunstiklassis ja Uue-Antsla klaasikojas.

Tooteid müüakse laatadel (8. detsember, 13. detsember, 15. detsember, 19. detsember, 16. märts ) ja teistel üritustel.

Minifirma täidab ka tellimusi.

MF Puidupoisid

Minifirmas toodetakse põhitootena puidust kuumaaluseid, lisanduvad teised väikesemõõdulised tooted, mille tooraineks on puit.

Minifirma tooteid tehakse Antsla Gümnaasiumi poiste tööõpetuse klassis ja vajadusel kodutöökojas kodus aadressil Vana-Antsla.

Tooraine muretsemise eest seisavad kõik MF liikmed ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Talvo Kont, kes on ka mentoriks.

Tooteid müüakse laatadel (8. detsember, 13. detsember, 15. detsember, 19. detsember, 16. märts) ja teistel üritustel. MF täidab ka tellimusi.