Programmid/projektid

Sport Koolis

Pilootprojekti „Sport Koolis“ raames saavad 1. klasside õpilased lisaks riiklikus õppekavas olevatele liikumistundidele valida 2-4 sporditundi nädalas, mida viivad läbi kvalifitseeritud treenerid.

Projekti eesmärk on suurendada laste liikumisaktiivsust.

Pilootprojektiga liitub üle 96 kvalifitseeritud treeneri, kelle juhendamisel saavad algklasside õpilased algteadmisi 17 erinevalt spordialalt: kergejõustik, ujumine, korvpall, võrkpall, jalgpall, purjetamine, tennis, jalgrattasport, maadlus, suusatamine, käsipall, sulgpall, orienteerumine, võimlemine, judo, saalihoki, taekwon-do.

Koolid saavad kavandatavad tunnid lisada oma päevakavasse riiklikult kehtestatud tunniplaanis olevatele kehalise kasvatuse tundide täienduseks.

Sport Koolis

Projekti eesmärk on suurendada laste liikumisaktiivsust.