2016. a kaitstud loovtööd

1. Loodusnädala raames teemaõhtu: Loovalt loodusest. Töö autorid Andre Tammsalu ja Andre Jaanimägi.
    2. Bassikõlari kast. Töö autorid Karl Kons, Bruno Kõivisto.
    3. Antsla gümnaasiumi 5. –  8. klassi jõulupidu. Töö autorid Hanna Hillak ja Kadi Jõela.
    4. Tooli restaureerimine. Töö autor Hegert Sööt.
    5. Jalgpalli turniir 3. ja 4. kooliastmele. Töö autorid Markus Salumets ja Kristjan Kiidron.
    6. Sportlikud mängud Antsla Gümnaasiumi 3. klassi õpilastele. Töö autor  Marieta Ruusa.
    7. Loodusviktoriinid  “Puust puuni” ja “Aiasaadused”. Töö autorid Eva-Maria Tiits, Kadri Listak.
    8. Söögisooda ja äädika katse koos selgitustega. Töö autor  Kevin Ploompuu.
    9. 8-ndate klasside õppeekskursioon Virumaale. Töö autorid Jaana  Meier, Keitlin Meitsar.
    10. Plekkpurkide taaskasutamine. Töö autor Marko Ots.
    11. Mälumäng 7.-12. klassidele. Töö autor Markus Meier.
    12. Meelemürgid ja nende kahjulikkus. Töö autor Ragnar Keijo Tammoja.
    13. Antsla Gümnaasiumi jõulukaardi ja kooli vilistlaste kokkutuleku kuulutuse kujundamine. Töö autor Robert-Juss Soe.
    14. Torusiili katse ja selle ohud. Autor Sander Bogdanov.
    15. Diabeet ja elu sellega. Autor Tanel Timmi.
    16. 9. klassi tutipäeva korraldamine Antsla gümnaasiumis. Töö autorid Kristiina Värnik, Leana Kull.
    17. Maastikumäng IX klassi poistele. Töö autorid Eric Sööt ja Kristjan Lepik.
    18. Antsla TV. Töö autor Ants Põder.
    19. Fotonäituse koostamine teemal „Aastaajad“. Töö autor Kristjan Koger.
    20. Ristsõnad  inglise keeles põhikooli seitsmendale klassile õpiku „I Love English 5“ sõnavara kinnistamiseks. Töö autor Breit Ehlvest.
    21. Ruumilised kujundid meie ümber. Töö autor Teele-Mai Pild.
    22. Eesti riigi tähtpäevad. Töö autor Martten Toming.
    23. Soomusrongid Eesti Kaitseväes. Töö autor Rauno Musto.
    24. Keemiakatsed „Väikeste professorite päeval“. Töö autor Tanel Juhanson.

Avaldatud 16.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.