9. klassi õpilaste õuesõpe Kurgjal 19. aprill info

Põhikooli lõpuklasside õpilased osalesid Maaeluministeeriumi poolt rahastatud õppekäigul C. R. Jakobsoni Talumuuseumi õppepäeval.
Õpilased osalesid Eesti toidu teemalises töötoas. Isegi võitegemine õnnestus kõikidel meeskondadel. Õppekäigu teine osa keskendus Carl Robert Jakobsoni elutööle.

Päev lõppes toeka lõunasöögi, Eesti talupere lauakommete meeldetuletusega, vürtsi lisasid  asjakohased aksessuaarid: peremees, perenaine, sulased, tüdrukud, lapsed, vanaema.
Muuseumitöötajad tänasid õpihimulisi õpilasi. Oli tõeline mitme aine vaheline lõiming.