Kiidame! 11. mai 11. mai info

Kiidame 5. üleriigilise 3.-4. klasside kirjandusmängu Võru maakonna eelvoorus osalenud võistlejaid, superlugejaid, kes saavutasid 13 võistkonna seas 2. koha lugedes eelnevalt läbi 12 raamatut: Lisete Kall, 4.a; Mirjam Pedaja, 4.b; Ville Robin Vieno, 4.b. Ettevalmistusel osalesid veel õpilased Noraliisa Aidla, 4.a; Miia Sipolainen, 4.b, Riona Raag, 4.b ja Elisabeth Tamm, 4.b. Suur tänu ka neile.

Täname Piret Tanieli.

Täname emadepäeva tervitusel kaasa aidanud luuletuste lugejad: Saskia Säinast, Keijo Vainomaa, Christella Ivanenko, Kärol Emma Sermat, Romet Carl Jaanimägi, Oliver Värton, Marten Pedaja, Janne Marie Kõlli, Riona Raag, Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Kaidi Zagaja ning I kooliastme õpilasi, kes joonistasid teemal „Lilled emale“ ja juhendajaid Kristina Kiidron, Helina Kuusk, Tiina Kübarsepp, Kaire Niilus, Piia Mandli, Ly Raudsepp.

Täname Piret Tanieli, Roman Malõševi ja Urmas Soonvaldi.

Täname Piret Tanieli.

Täname Piret Tanieli, Roman Malõševi ja Urmas Soonvaldi.