Vastuvõtt 10. klassi 28. aprill info

Põhikooli lõpetajad!

Põhikoolilõpetajatele on kevad märk saabuvast raskete otsuste ajast.

Antsla Gümnaasium on valmis järgmisel sügisel 10. klassidesse võtma uue lennu usinaid ja teotahtelisi noori.

Ootame teie sooviavaldusi meie kooli õppima asumise kohta  meilile kool@antslakk.edu.ee 25. maiks 2020. a Kirjutage vabas vormis oma soovist, lisa kirjale oma kontaktandmed, et saaksime teiega leppida kokku vestluseks sobiva aja.

Vestlusel räägime teie motivatsioonist jätkata õpinguid gümnaasiumis ja teeme plaane valikainete valimise kohta. Kõigi küsimustega võid juba praegu pöörduda õppealajuhataja Kaja Simiskeri poole ksimisker@gmail.com.

Rõõmsat ja toimekat kevadet! Kohtumisteni!

Katrin Martinfeld

Põhikooli lõpetajad!

Põhikoolilõpetajatele on kevad märk saabuvast raskete otsuste ajast.

Rõõmsat ja toimekat kevadet! Kohtumisteni!

Katrin Martinfeld